Ceník


Na místě se doplácí pouze elektrická energie dle platného ceníku ČEZ v termínu pobytu dle skutečné spotřeby. Wellness je k dispozici neomezeně po celou dobu pobytu.

Kapacita max 7 osob (děti v postelích rodičů se nepočítají do celk. počtu)+možnost zapůjčení cestovní dětské postýlky, k dispozici dětská židličká, nočník, dětské wc sedátko.

Červenec a srpen, pobyt možný min. na 6 nocí (případně dle dohody): 32.000Kč/týden 

Ostatní pobyty 1.9.-30.6. kromě Velikonoc, Vánoc a Silvestra:

Pobyt na jednu noc:         5.900kč/noc 

Pobyt na víkend:       10.500Kč/víkend 

Pobyt pondělí - pátek 2-5 nocí mimo sezonu:   4.400Kč/noc 

Týdenní pobyt mimo sezonu: 27.000/kč 

Při obsazení 2 osobami je poskytnuta sleva na pobyt 10%. Při opakovaném pobytu je poskytnuta sleva 10% z pobytu.

Zvířátko povoleno pouze po předchozí dohodě, pouze malá plemena 200Kč/noc:  na zodpovědnost majitele, přísný zákaz ležení zvířátek v postelích a na křeslech, možnost pohybu pouze v přízemí, vstup do 1.patra přísně zakázán.

Kauce 5.000Kč (splatná při začátku pobytu hotově), vrácena na konci pobytu.

Silvestr, Vánoce a Velikonoce - minimální délka pobytu 4 noci (další noci cena dle dohody), doplatek elektřiny dle skutečné spotřeby.

Velikonoce                                                                      obsazeno

Vánoce                                                                              24.000Kč/4 noci, 20.000Kč/3 noci

Silvestr                                                                             obsazeno

V  ceně je vše, co je na roubence k dispozici: povlečení, ručníky, osušky, ve wellness prostěradla a další sada osušek, drogerie, kosmetika, čistící prostředky, kávovar a káva, čaje, koření, olej, cukr, sůl, spotřeba dřeva do kamen i na ohýnek, závěrečný úklid. 

Na místě se doplácí spotřeba energie dle platného ceníku ČEZ v době pobytu.

V případě poškození majetku, rozbití zařízení a vybavení bude tato částka stržena z kauce a případně bude vyžadováno doplacení do výše škody.

Rezervace je uskutečněna po uhrazení zálohy ve výši 30%, doplatek ve výši 70% je splatný 30dní před začátkem pobytu, kauce je splatná 2 dny před začátkem pobytu na bankovní účet nebo hotově při předání roubenky. 

Storno podmínky: při zrušení rezervace 30dní před začátkem pobytu je vrácena celá výše zálohy, při zrušení rezervace do 14 dní před začátkem pobytu je storno poplatek ve výši 50% z celkové ceny pronájmu, 14 dní a méně dní před začátkem pobytu je storno poplatek 100% z celkové ceny pronájmu. Na požádání pošleme fakturu, možno hradit příspěvkem od zaměstnavatele. V případě nepředvídatelných událostí se snažíme vyjít maximálně vstříc. Vše je o domluvě.