Popis vybavení roubenky


Wellness 


Wellness se nachází v 1.patře a je v něm finská sauna značky Dyntar, krásná prostorná dřevěná vana dlouhá 220cm pro dvě osoby s perličkovou masáží, která je vyrobena v rodinné firmě bednářů z Valašska, sprchový kout a odpočinková zona. Na zemi jsou cihlové půdovky s podlahovým topením. Atmosféru navodí solná lampa, svíčky a krásné doplňky tohoto relaxačního prostoru. Samozřejmostí jsou prostěradla a osušky.

Obytná místnost s kuchyní

Ve společném prostoru v přízemí je velký dřevěný stůl s lavicí a židlemi, modrá kachlová kamna, křesílka u kamen s odkládacím stolkem, lampou a malým gaučem, houpací křeslo. V otevřené skříňce jsou karty, knížky pro děti a společenské hry (puzzle, člověče nezlob se, z pohádky do pohádky,...).  Televizi u nás nenajdete. Kuchyně je plně vybavená. Najdete v ní lednici s mrazákem (2 šuplíky), mikrovlnku, keramický dřez, myčku na nádobí, indukční varnou desku s troubou. Součástí vybavení je také rychlovarná konvice, topinkovač. Kvalitní kávu si můžete připravit v kávovaru značky DeLonghiDinamica. K dispozici je kvalitní káva do kávovaru a polotučné mléko. Hrnečky, kávový servis a talíře jsou z tradičního českého porcelánu, především tipu modrá házenka a pomněnky. Pod podlahou z cihlových půdovek je podlahové topení a můžete si zatopit v kachlových kamnech. Z obývacího pokoje můžete vyjít dveřmi přímo na terasu s posezením, ze které je výhled na louky a Vlhošť. Otevřené dřevěné schodiště vede do 1. patra.  Podstatná část zásuvek a vypínačů jsou keramická, lustry jsou stylové keramické či kovové. Druhá terasa z pískovce s lavičkou je před chalupou a můžete z ní pozorovat koníky pasoucí se naproti na louce.

Ložnice

Ložnice jsou v roubence tři. 

V přízemí je ložnice s manželskou postelí ze dřevěných trámů 180cm x 200cm, noční stolky z akátových špalků, stylové lampičky, šatní dřevěná skříň s policemi a tyčí na věšení věcí. Najde se i místo na posezení se stolečkem. Topení je podlahové.

V 1.patře je jedna ložnice se dřevěnou manželskou postelí 180cm x 200cm, dřevěná komoda, věšák, stylové lampičky a dřevěná podlaha. Topení je zajištěno keramickým topným panelem na elektřinu.

Ve druhé ložnici v 1.patře jsou tři samostatné postele 90cm x 200cm, otevřená policová skříň, noční stolky, věšák, lampičky a velký puf.  Podlaha je dřevěná a topení je zajištěno keramickým elektrickým topným panelem. 

V manželských postelích jsou matrace SPIRIT SUPERIOR VISCO 30 cm vysoké - luxusní matrace s paměťovou pěnou 180 x 200 cm. V pokoji s jednotlivými lůžky jsou matrace SUPER FOX CLOUD Wellness 22 cm - matrace s jemnou hybridní pěnou GelTouch s profilací Wellness.

Peřiny a polštáře jsou vyrobeny v tradiční beskydské manufaktuře na vlněné přikrývky nejvyšší kvality, které se v manufaktuře vyrábí ručně z ovčí vlny nakoupené od místních farmářů. Povlečení je z kvalitní bavlny. Na požádání můžeme připravit přikrývky z dutého vlákna. Do dvou ložnic je možné připravit cestovní dětské postýlky.

Koupelna v přízemí, 2x wc, předsíň

Do roubenky se vchází z pískovcové terasy s lavičkou. Ve vstupní chodbě je dřevěná skříň, botník a věšák. 

V přízemí se nachází samostatné wc s umyvadlem a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou se sušičkou. 

V 1. patře je samostatné wc s umyvadlem, wellness se sprchou. K dispozici je sada osušek a ručníků v dolní koupelně a sada osušek a prostěradel ve wellnes pro každého hosta. 

Na podlaze jsou cihlové půdovky s podlahovým vytápěním.